• وزارت راه و شهرسازی
  شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید
  مجری مطالعات و ایجاد شهرهای جدید در کشور
 • سکونت در شهرهای جدید
  شهرهای جدید هوشمند
  قیمت مناسب مسکن
  فرصتهای سرمایه گذاری
  امکانات رفاهی

افتتاح مسکن مهر هشتگرد در یک هوای صاف


صبح امروز ۱۰۶۱ واحد مسکن مهر هشتگرد به همراه چند پروژه خدمات روبنایی در شهر جدید هشتگرد افتتاح شد.


صبح امروز ۱۰۶۱ واحد مسکن مهر هشتگرد به همراه چند پروژه خدمات روبنایی در شهر جدید هشتگرد افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید به نقل از ایسنا، صبح امروز در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور حبیب الله طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و نجفی استاندار البرز ۱۰۶۱ واحد مسکن مهر به همراه یک باب کلانتری، چهار زمین ورزشی و مسیر خط انتقال آب، افتتاح و عملیات اجرایی سه باب مدرسه و یک زمین ورزشی آغاز شد.
در حاشیه این مراسم مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با اعلام این خبر که به زودی قطاری شهری گلشهر- هشتگرد افتتاح می‌شود، به ایسنا گفت: هشتگرد از جمله شهرهای مورد اقبال ویژه ما بود اما متاسفانه به دلیل بار ترافیکی که در اتوبان قزوین- تهران ایجاد شد، به مرور جذابیت خود را از دست داد.
با این حال بحث قطار شهری گلشهر- هشتگرد که در حال اجرا است و در آینده نزدیک افتتاح می‌شود، می‌تواند جانی دوباره به این شهر بدهد.
وی با اشاره به موقعیت آب و هوایی شهر جدید هشتگرد گفت: هشتگرد از مناطق خوش آب و هوای اطراف تهران است که امروز هم دیدیم با وجود آلودگی هوای تهران هشتگرد از هوای صاف و پاکی برخوردار بود.
وی همچنین اظهار کرد: خوشبختانه با انتقال آب از خط لوله طالقان به تهران که ۱۵۰ لیتر در ثانیه از این خط به هشتگرد اختصاص می‌یابد، بخش عمده‌ای از مشکل آب این شهر برطرف می‌شود که امروز هم بازدیدی از مراحل اجرایی این پروژه داشتیم.
وی درباره خدمات روبنایی مسکن مهر گفت: با افتتاح‌هایی که امروز داشتیم از جمله مدرسه، کلانتری، مسجد و زمین ورزشی کیفیت زندگی در هشتگرد بالا می‌رود.
امروز همچنین دو باب مدرسه را کلنگ‌زنی کردیم و تا آخر سال یک مسجد را هم در شهر جدید هشتگرد افتتاح خواهیم کرد.
بنابراین گزارش از جمله افتتاح‌های امروز تحویل ۱۰۰ واحد مسکن مهر معلولان هشتگرد به متقاضیان بود که پس از وقفه نسبتا طولانی باعث خوشحالی آنها شد.

افتتاح مسکن مهر هشتگرد در یک هوای صاف
تاریخ انتشار : چهارشنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵:۰۰
ارسال شده توسط : واحد روابط عمومی
کد خبر : 935