• وزارت راه و شهرسازی
  شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید
  مجری مطالعات و ایجاد شهرهای جدید در کشور
 • سکونت در شهرهای جدید
  شهرهای جدید هوشمند
  قیمت مناسب مسکن
  فرصتهای سرمایه گذاری
  امکانات رفاهی

بازدید اعضای مجمع شرکت عمران از پروژه های عمرانی ۶ شهر جدید در هفته گذشته


اعضای مجمع شرکت عمران شهرهای جدید طی یک هفته گذشته ضمن بازدید از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرهای جدید اندیشه، هشتگرد، فولادشهر، بهارستان، گلبهار، بینالود در جریان جزییات اقدامات صورت گرفته قرار گرفتند.


به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به همراه اعضای هیئت مدیره این شرکت از پروژه¬ های اقدام ملی تولید و عرضه مسکن شهر جدید اندیشه بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت و اجرای این پروژه¬ ها قرار گرفتند.
مهدی مسلم خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه در این بازدید ساخت ۲۵۰۰ واحد از مجموع ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید در طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن را سهم شرکت عمران اندیشه برشمرد و بر تلاش این شرکت در اتمام پروژه در طول برنامه زمان بندی تأکید کرد.
در ادامه این بازدید طاهرخانی در جلسه ای با حضور سرپرست و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران اندیشه، شهردار، رئیس شورای شهر اسلامی اندیشه و کارشناسان و پیمانکاران پروژه های اقدام ملی تولید و عرضه مسکن به هم اندیشی و بررسی وضعیت پروژه ¬ها پرداخت و بر اجرای پروژه¬ ها براساس برنامه زمان بندی و تسریع در امور جاری تأکید و آخرین دستورات و توصیه¬ های لازم را صادر کرد.
وی در این بازدید از شهر اندیشه به عنوان یکی از شهرهای جدید پیشرو در میان شهرهای جدید نام برد و اضافه کرد: شرکت عمران اندیشه ظرفیت بسیار بالایی در نیروی انسانی و عملکردی دارد و این توانمندی¬ ها باید به نحو احسن مورد استفاده قرار گیرد و با ظرفیت بالایی که در این شرکت وجود دارد می¬ بایست پروژه¬ های جدید و شاخصی در اندیشه تعریف و در اسرع وقت عملیات اجرایی آنها را آغاز کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین طی هفته گذشته از پروژه قطار برقی هشتگرد نیز بازدید و آخرین وضعیت اقدامات اجرایی و تجهیز پروژه مذکور را مورد بررسی قرار داده بود.
در این بازدید تمامی موارد از جمله تامین توان، مخابرات، سیگنالینگ و کنترل،اعلان و اطفاء حریق،سیستم تهویه، آسانسور و پله برقی، تاسیسات عمومی ساختمان داخل ایستگاه، اتمام محوطه ایستگاه و پایانه تاکسی، اتوبوس و پارکینگ عمومی نیز مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت.
گفتنی است در این هفته محمود رحیمی و حسن روانفر اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید نیز از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرهای جدید فولادشهر، بهارستان و هشتگرد بازدید کرده و اموری همچون مشکلات متقاضیان واحدهای مسکن مهر در چهار پروژه نیمه تمام و باقیمانده مسکن مهر فولادشهر را مورد پیگیری قرار داده و دستورات لازم جهت تعیین تکلیف و تسریع در اتمام این پروژه ها را ابلاغ کردند.
زهره داودپور عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید نیز در این هفته از شهرهای جدید گلبهار و بینالود بازدید کرده و روند اجرای طرح های جامع و تفصیلی را مورد بررسی قرار داد.
گفتنی است در این سفر روند اجرایی طرح اقدام ملی در تولید عرضه و مسکن در جلسه ای با هدف تشریح اقدامات از سوی این مقام مسئول پیگیری و بررسی شد.
به گفته این عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید نحوه اجرای طرح کالبدی شهر گلبهار در حداکثر انطباق با طرح های بالادستی قرار دارد که این موضوع نقطه عطفی برای این شهر محسوب می شود.

تاریخ انتشار : دوشنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۹:۴۱
ارسال شده توسط : واحد روابط عمومی
کد خبر : 1135