• وزارت راه و شهرسازی
  شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید
  مجری مطالعات و ایجاد شهرهای جدید در کشور
 • سکونت در شهرهای جدید
  شهرهای جدید هوشمند
  قیمت مناسب مسکن
  فرصتهای سرمایه گذاری
  امکانات رفاهی

بازدید طاهرخانی از پروژه های مسکن مهر پردیس


معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از سایت های مسکن مهر شهر جدید پردیس از نزدیک در جریان جزئیات عملیات اجرایی پروژه ها قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید امروز چهارشنبه ۱۹ تیرماه ضمن بازدید از آخرین وضعیت سایت های مسکن مهر شهر جدید پردیس با حضور در نشستی به همراهی اعضای مجمع شرکت مادر، مدیرعامل شرکت عمران پردیس، اعضای هئیت مدیره و معاونین شرکت عمران و مدیران طرح فازها به بررسی مشکلات و مسائل موجود پرداخت.
در ابتدای این نشست مدیران طرح فازهای مسکن مهر به تفکیک گزارشی دقیق از میزان عملیات‌های انجام شده در ۶ ماه اخیر و پیشرفت پروژها در بخش‌های ساخت، آماده‌سازی و محوطه‌سازی پرداخته و در ادامه مشاور عالی مدیرعامل شرکت عمران توضیحاتی را از وضعیت کارگزاری مسکن مهر و تخصیص واحدها و تحویل قراردادها به اعضای مجمع شرکت مادر ارائه کرد.
پیرفرشی همچنین از استقبال چشم‌گیر فروش نقدی عرصه با اعمال تخفیفات خبر داد و گفت که این امر باعث خواهد شد تا منابع نقدی خوبی به پروژه‌ها تزریق شود.
مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس نیز با اشاره به پیشرفت خوب پروژه‌ها در تمام فازها از پیگیری‌های جدید شرکت برای خرید نصبیات پروژه‌ها خبر داد و گفت: بخش عمده‌ای از نصبیات با توافق شرکت‌های تولیدی داخلی در حال خرید است.
وی با اشاره به استفاده حداکثری از فرصت باقی‌مانده در فصل کاری برای تکمیل محوطه‌سازی‌ و آماده‌سازی پروژه‌ها اعلام کرد: طبق برنامه تا پایان سال تمامی معابر فرعی و اصلی فاز ۵ و ۹ قدیم کامل خواهند شد و در فاز ۱۱ نیز عملیات محوطه‌سازی به زودی سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در پایان ضمن تأکید بر نگاه ویژه شرکت مادر به موضوعات پردیس و تسهیل سریع امور مربوط به این شهر در مجمع شرکت مادر بیان کرد: روند تکمیل پروژه‌های مسکن مهر پردیس عامل افزایش امیدواری در فضای عمومی است به همین دلیل تامین خدمات سریع روبنایی و ایجاد امکانات رفاهی برای ساکنین این منطقه از ضروریات این منطقه به شمار می رود.
طاهرخانی روند فروش عرصه در پردیس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این موضوع باعث ایجاد درآمدی پایدار برای تزریق منابع به پروژه‌ها خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی از تصویب افزایش تسهیلات مسکن مهر در شورای پول و اعتبار خبر داد و گفت: باید به صورت هدفمند تزریق اعتبارات صورت بگیرد تا بتوان به زودی پرونده مسکن مهر را بست.
وی همچنین برنامه اقدام ملی در تولید و عرضه مسکن مهر را اولویت جدی وزارت راه و شهرسازی دانست و خواستار حساسیت بیشتر در پیگیری‌ شروع ساخت پروژه‌ها شد.
طاهرخانی همچنین روز گذشته نیز در راستای برنامه بازدید هفتگی از پروژه قطار برقی شهر جدید هشتگرد ضمن بازدید میدانی از بخش های مختلف این پروژه در جلسه ای با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، نمایندگان پیمانکاران و مشاورین پروژه در محل کارگاه به بررسی موضوعات و مشکلات موجود پرداخت.
گفتنی است در این جلسه گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته در زمینه های کانال آب های سطحی، فنس پیرامونی مسیر، دیوار بتنی، تأمین ادوات، اجرای روسازی، سیستم مخابرات، اجرای روسازی، سیستم مخابرات، شبکه برق بالاسری، جابجایی دکل های برق فشار قوی، محوطه سازی و مسیر دسترسی، تأسیسات مکانیکی و ... ارائه و دستور لازم جهت تسریع در تکمیل امور باقیمانده صادر شد.

بازدید طاهرخانی از پروژه های مسکن مهر پردیس
تاریخ انتشار : چهارشنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۷:۵۹
ارسال شده توسط : واحد روابط عمومی
کد خبر : 1126