• وزارت راه و شهرسازی
  شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید
  مجری مطالعات و ایجاد شهرهای جدید در کشور
 • سکونت در شهرهای جدید
  شهرهای جدید هوشمند
  قیمت مناسب مسکن
  فرصتهای سرمایه گذاری
  امکانات رفاهی

بازدید طاهرخانی و نیلی از پروژه های عمرانی شهر جدید هشتگرد


مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و رئیس دانشگاه تهران ضمن بازدید از پروژه های عمرانی شهر جدید هشتگرد به بررسی نحوه مشارکت در احداث ۲۲۰۰ واحد مسکونی در سایت ۳۵ هکتاری این شهر جدید پرداختند.


به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، محمود نیلی رئیس دانشگاه تهران با همراهی تعدادی از معاونین و مدیران این دانشگاه و همچنین اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد از پروژه های عمرانی شهر جدید هشتگرد بازدید کردند.

در این بازدید علاوه بر معرفی ظرفیت های شهر جدید جهت اجرای پروژه های الگو و فاخر شهری ، در یک جلسه یک ساعته موضوعات سرمایه گذاری دانشگاه تهران در بخش مسکن به ویژه سایت ۳۵ هکتاری واقع در فاز ۴ ، برگزاری نشست های تخصصی و مشترک ، ارائه خدمات مشاوره ای در حوزه ساخت و ساز توسط دانشگاه تهران، در قالب تفاهم نامه همکاری در دستور کار قرار گرفت.

پروژه قطار برقی شهر جدید، پروژه های مشارکتی پوریا و دریا، تعدادی از پروژه های مسکن مهر از جمله پروژه هایی بودند که بصورت میدانی مورد بازدید قرار گرفتند.

گفتنی است سایت ۳۵ هکتاری تحت عنوان شهر جوان یکی از مهمترین پروژه های مورد بررسی در این بازدید بود که با مشارکت شرکت سرمایه گذاری مسکن و دانشگاه تهران در حال طراحی و آمادگی برای اجراست.

این سایت در جنوب شهر جدید هشتگرد و در نزدیک ترین نقطه دسترسی به متروی این شهر واقع شده و قرار است طبق برنامه ریزی های انجام گرفته متناسب با الگوهای پایدار مسکن و اصول شهرسازی سازگار با محیط زیست احداث شود.

براساس گزارش های ارائه شده تعداد ۲ هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی در قالب برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن با افق جمعیتی ۸ هزار نفر با برخورداری از تمامی امکانات خدماتی، رفاهی، فرهنگی، آموزشی و تجاری برای این شهر درنظر گرفته شده است که درصورت اتمام مراحل مطالعاتی، عملیات اجرایی آن در دستور کار قرار خواهد گرفت.

بازدید طاهرخانی و نیلی از پروژه های عمرانی شهر جدید هشتگرد
تاریخ انتشار : یکشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱:۰۷
ارسال شده توسط : واحد روابط عمومی
کد خبر : 1125