• وزارت راه و شهرسازی
  شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید
  مجری مطالعات و ایجاد شهرهای جدید در کشور
 • سکونت در شهرهای جدید
  شهرهای جدید هوشمند
  قیمت مناسب مسکن
  فرصتهای سرمایه گذاری
  امکانات رفاهی
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید :

تأکید بر تسریع در شروع و نظارت مستمر بر پروژه های برنامه اقدام ملی


مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با تأکید بر تسریع در شروع و نظارت مستمر بر پروژه های برنامه اقدام ملی بیان کرد: عملیات ساخت در پروژه هایی که به مرحله آماده سازی معابر نزدیک هستند باید در کوتاه ترین زمان ممکن شروع شده و نظارت دقیق و جدی بر روی آن ها اعمال شود.


به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر در بخش های تحویل، فروش اقساطی، واگذاری عرصه و برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن شهرهای جدید بهارستان، فولادشهر، سهند و صدرا با حضور حبیب اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی، حسن روانفر، زهره داودپور، صادق اکبری و محمود رحیمی اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید، مدیران عامل شهرهای مذکور و سایر مدیران و مسئولان بخش های ذی ربط از طریق ویدئوکنفرانس برگزار شد.
طاهرخانی در این جلسه با تأکید بر اهمیت مسئله ساخت و شروع هرچه سریعتر عملیات اجرایی پروژه های برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در شهرهای مذکور بیان کرد: عملیات ساخت در پروژه هایی که به مرحله آماده سازی معابر نزدیک هستند باید در کوتاه ترین زمان ممکن شروع شده و نظارت دقیق و جدی بر روی آن ها اعمال شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی در این خصوص تأکید کرد: بدون شک صرف انجام عملیات آماده سازی، نتیجه دلخواه را برای ما حاصل نخواهد کرد و شرکت های تابعه باید با ایجاد ارتباطی مناسب با شهرداری ها در اخذ پروانه ساخت و ساز تعجیل کرده و پروژه ها را فعال کنند.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید همچنین در پایان سخنان خود اجرای صحیح دستورالعمل در حوزه اجرایی برنامه اقدام ملی تولید و عرضه مسکن و نظارت هرچه بیشتر ستاد بر این موضوع را امری ضروری در تحقق این برنامه دانست.

تأکید بر تسریع در شروع و نظارت مستمر بر پروژه های برنامه اقدام ملی
تاریخ انتشار : دوشنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۳:۰۷
ارسال شده توسط : واحد روابط عمومی
کد خبر : 1114