تولید و اشتغال وزیر
پیام مدیرعامل
1393-12-28


ما به رسالت خود وقوف کامل داریم که وظیفه‌مان صرفاً ساخت مسکن نیست، ما "شهرساز" هستیم و با عزمی راسخ این وظیفه خطیر را در سرلوحه برنامه‌هایمان قرار داده تا خالق شهرهای آرمانی، سالم، استاندارد و برخوردار از آخرین دستاوردهای نوین شهرسازی باشیم.

 ارتباط با مدیریت
 
 
 
میریان در گفتگو با پایگاه خبری مطرح کرد؛

بهبود شرایط سرمایه‌گذاری در شهرهای جدید در دولت یازدهم

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از تهیه بسته‌های سرمایه‌گذاری برای شهرهای جدید خبر داد و گفت: خوشبختانه طی ۴ ماه نخست سال ۹۶ موفق به جذب سرمایه‌ با مبلغی بالغ بر ۵۸۴ میلیارد تومان در سه شهر تیس، علوی و مجلسی شدیم که تا کنون قرارداد مجلسی و علوی به امضا رسیده و به زودی قرارداد مربوط به شهر جدیدتیس نیز با شرکت سرمایه گذاری توسعه مکران بسته خواهد شد.

١٤:٥٦ - دوشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٦

ادامه

پیام تبریک معاون وزیر راه به مناسبت روز خبرنگار

17 مرداد ماه «روز خبرنگار »، یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به حضور خبرنگاران عزیز کشور ایران اسلامی تبریک عرض می نمایم.

١٦:٣٢ - سه شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٦

ادامه
طاهرخانی اعلام کرد؛

تهیه نسخه اولیه سند سیاست ملی توسعه شهرهای جدید

عضو هیئت‌مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از تهیه نسخه اولیه سند سیاست ملی توسعه شهرهای جدید تا ۲ هفته آینده خبر داد و گفت: در تدوین این سند ارزیابی وضعیت موجود شهرهای جدید به دقت صورت گرفته و همچنین سعی شده تا از تجارب به هنگام کشورهای دیگر به خصوص کشورهای درحال توسعه استفاده شود.

١٥:٠٠ - شنبه ٧ مرداد ١٣٩٦

ادامه