وزیر تولید و اشتغال
پیام مدیرعامل


فراهم کردن شرایط زندگی مناسب با تمام حقوق شهروندی، اولویت اصلی ما در سیاست گزاری شهرهای جدید است. ما به دنبال ایجاد نسل نو شهرهای جدید هستیم. شهرهای آمایشی؛ شهرهایی که فی نفسه زمینه ساز و قطب رشد قرار بگیرند. هدف ما این است که با نوآوری و خلاقیت در شهر و ساختمان سازی، سردمدار این حرکت در مجموعه شهرهای جدید باشیم و با هویت بخشی، این شهرها را در کشور منحصر بفرد کنیم.

 ارتباط با مدیریت
 
 
 
همزمان با سفر آخوندی به اصفهان

۱۰۷۴ واحد مسکن مهر در شهرهای جدید استان اصفهان افتتاح شد

همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به استان اصفهان و بازدید وی از خط قطار حومه‌ای بهارستان- اصفهان، ۱۰۷۴ واحد مسکن مهر ، ۴ مدرسه، یک کلانتری، فضای سبز، فضای ورزشی و یک تصفیه خانه شهری با حضور حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در سه شهر جدید مجلسی، فولادشهر و بهارستان افتتاح شد.

١٤:٥٦ - شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٦

ادامه

مسکن مهر برنامه‌های توسعه شهرهای جدید را به هم ریخت

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: مسکن مهر برنامه‌های‌ توسعه شهرهای جدید را تحت تاثیر قرار داد.

١٣:٤٦ - شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٦

ادامه
وزیر راه وشهرسازی مطرح کرد:

ناگزیر به پذیرش تحولات سكونت شهری و تغییر سیاست‌گذاری‌های مسكن هستیم/ باید تصویر درستی از وضعیت سكونتگاه‌های ایران داشته باشیم/ ساختار سیاست‌گذاری جمعیتی در حال جابه‌جایی است

وزیر راه وشهرسازی با تاكید براینكه نیازمند پذیرش تغییر و تحولات در ساختار سكونتی شهری و جمعیتی ایران و همچنین تجدیدنظر در سیاست‌گذاری مسكن هستیم گفت: در حوزه مسكن بازگشت به حوزه بازآفرینی شهری در دستور كار دولت است و برای ورود به این بخش توانمند كردن ساكنان از طریق توجه به بافت‌های فرسوده شهری و تاكید روی حساب‌های صندوق پس‌انداز یكم است.

١٢:٥٥ - سه شنبه ١٨ مهر ١٣٩٦

ادامه