اخبار > مراسم معارفه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

معارفه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند- عباس مصطفوی
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت؛

مراسم معارفه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند برگزار شد

مراسم معارفه عباس مصطفوی به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند و تجلیل از اقدامات حبیب زمانی با حضور طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت عمران شهر جدید سهند و تقدیر از اقدامات حبیب زمانی با حضور حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، پورمهدی معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی، فرماندار شهرستان اسکو و تنی چند از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.
در این مراسم طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید بر ضرورت تامین خدمات روبنایی شهر سهند تاکید کرد و گفت: مهمترین وظیفه ما ایجاد شرایط مطلوب برای ساکنان این شهر می باشد.
وی همچنین در نشست مشترک خود با معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان اسکو گفت: یکی از اولویت های اساسی شرکت عمران شهرهای جدید اتمام آزاد راه تبریز - سهند می باشد که بخش اعظم آن به پایان رسیده و برای مابقی عملیات نیز مصوبه ای از طرف هیئت وزیران جهت قرارداد مشارکت با سرمایه گذار اخذ شده است .
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تامین اعتبار لازم برای ادامه تکمیل اتوبان تبریز- سهند، افزود: طبق این مصوبه در قرارداد سرمایه گذاری مبادله شده 60 درصد هزینه توسط سرمایه گذار تامین شده و 40 درصد بقیه نیز متعلق به دولت و شرکت عمران شهرهای جدید است، که امیدواریم با تجمیع این اعتبارات بتوانیم تا پایان امسال بخشی از ازاد راه تبریز - سهند را زیر بار ترافیکی ببریم .
در پایان این مراسم حکم انتصاب عباس مصطفوی به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند توسط طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید به وی ابلاغ شد.


١٠:١١ - دوشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٨٥    /    تعداد نمایش : ١٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
* چاپ این صفحه *